Kontakt z nami:

+48 22 612 13 20

O Firmie

CCI  jest międzynarodową firmą z ustaloną pozycją czołowego producenta specjalistycznej armatury redukcyjnej, regulacyjnej  i urządzeń automatyki przemysłowej, w szczególności do zastosowania w przemysłach: energetycznym, papierniczym, chemicznym i naftowym.

W 2001r. CCI kupiło część zaworową firmy BTG, dzięki czemu został znacznie poszerzony zakres oferowanych urządzeń.

Innowacyjność odegrała główną rolę w historii  BTG. Przez ponad 70 lat ciągłe wdrażanie nowych produktów pomagało w zaspokajaniu specyficznych potrzeb klientów w dziedzinie podwyższania funkcjonalności, niezawodności i równocześnie ogólnej optymalizacji technologicznych.

W Polsce działamy od 1990r., wcześniej jako przedstawicielstwo firmy BTG, a obecnie IMI Critical Engineering - CCI, która jest jedną z największych firm produkujących szeroką gamę zaworów specjalistycznych.

W ciągu tego okresu zrealizowaliśmy wiele dostaw armatury regulacyjnej dla większości dużych zakładów przemysłowych w Polsce. Z wieloma klientami kontynuujemy  współpracę od szeregu lat. Szeroki zakres oferty pozwala nam dobrać odpowiednie urządzenia dla aplikacji występujących u naszych klientów, a wiedza i doświadczenie zdobyte przez te lata zapewniają sprawną realizację zamówień. Naszym atutem przede wszystkim jest wysoka jakość oferowanych urządzeń, połączona z przystępną ceną i szybką oraz fachową obsługą. Realizujemy również kompleksowe usługi - od doradztwa i projektu po dostawy, montaż i uruchomienie instalacji. Na naszych stronach internetowych przedstawiamy Państwu pełny program oferty naszej firmy, który obejmuje wysokoprężną armaturę regulacyjną oraz odpowiednie do niej napędy. Możecie również Państwo zapoznać się z listą referencyjną naszych głównych odbiorców.

Mamy nadzieję, że nasza oferta zainteresuje Państwa i zachęci do podjęcia współpracy.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą.